ویستا

حریم خصوصی

شركت ویستا پخش رایانه با افتتاح مركز خدمات پس از فروش فعالیت خود را در سال 1385 جهت حمایت از محصولات توزیع شده آغاز و هم اكنون با دانش و فناوریهای مرتبط و با تكیه بر تجربه ای مفید و مستمر و نیروی انسانی متخصص در زمینه فروش-گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران پیشرو بوده و با دارا بودن انباری کاملا مکانیزه در فضای 3400 متر مربع مسئولیت ارائه خدمات بر روی محصولات كامپیوتری معتبر چون ASUS-ACER-HP-SEAGATE را به عهده دارد.
خدمات ویستا پخش رایانه با ارائه گارانتی و پشتیبانی از دستگاههای نوت بوك- مانیتور-پرینتر و اسکنر- مادر برد-كارت گرافیك- پردازشگر- درایو نوری- هارددیسک و همچنین تامین قطعات یدكی، آموزش و به كارگیری نیروهای كار آزموده و با توجه به ایجاد شبكه گسترده نمایندگی فروش به بیش از 300 نمایندگی در مراكز استان گام موثری در ارائه خدمات با كیفیت به میلیونها كاربر ایرانی برداشته است.
شركت ویستا پخش رایانه هم اكنون با بیش از 120نفر پرسنل مجرب و دارا بودن 8 نمایندگی خدمات در شهرهای بزرگی چون شیراز- مشهد-تبریز خدمات گسترده ای را در سطح كشور ارائه می دهد. از آنجایی که این شرکت مجوزشورای عالی انفورماتیک و جواز کسب اتحادیه ماشینهای اداری و رایانه تهران را دارا میباشد در فروش به سازمانها و ارگانهای دولتی همواره فعال بوده است.

 

1376-1392 تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت ویستا است. طراحی و توسعه مهریاسان